€534.49
Available, delivery time: 4-5 days
Product number: 0CKN9-0
EAN: 5397184903834
Manufacturer: Dell
Manufacturer number: 0CKN9
Description
DELL OptiPlex 3000 2 GHz Windows 10 IoT Enterprise 1.1 kg Black N6005
- Intel® Pentium® Silver N6005 2 GHz
- 8 GB DDR4-SDRAM 2933 MHz 1 x 8 GB
- 256 GB SSD
- Intel® UHD Graphics
- Wi-Fi 6E (802.11ax) Ethernet LAN 10,1000,100 Mbit/s Bluetooth
- Windows 10 IoT Enterprise 64-bit
- ENERGY STAR, EPEAT Gold
Properties
| Built-in battery: | No |
|---|---|
| Component for: | Server/workstation |
| Direct printing: | Yes |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| Internal memory: | 8 GB |
| Operating system installed: | Windows 10 IoT Enterprise |
| Processor frequency: | 2 GHz |
| Processor manufacturer: | Intel |
| Product colour: | Black |
| Storage media: | SSD |
| Total storage capacity: | 256 GB |
| USB 2.0 ports quantity: | 3 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity: | 1 |
Manufacturer

Dell
Unterschweinstiege 10
60549 Frankfurt | Germany
+49800 201 3355
DE.CustomerSupport@dell.com






